Add subtle detail to your interior with the Malini Small Mesa Taupe Cushion. Crafted from 100% cotton, this 43x43cm cushion features a tufted diamond design that brings soft texture and interest to neutral spaces. A stylish accent piece designed for refined, layered styling.
✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Small Mesa Cushion - Taupe
| Collection | Malini |
| Material | 100% Cotton |
| Colour | Taupe |
| Dimensions | (H) 43 cm x (W) 43 cm x (D) 5 cm |
| Weight | 1.65 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 50 cm x (W) 50 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |
$9.46
Original: $27.03
-65%Small Mesa Cushion - Taupe—
$27.03
$9.46More Images

Small Mesa Cushion - Taupe
| Collection | Malini |
| Material | 100% Cotton |
| Colour | Taupe |
| Dimensions | (H) 43 cm x (W) 43 cm x (D) 5 cm |
| Weight | 1.65 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 50 cm x (W) 50 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection | Malini |
| Material | 100% Cotton |
| Colour | Taupe |
| Dimensions | (H) 43 cm x (W) 43 cm x (D) 5 cm |
| Weight | 1.65 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 50 cm x (W) 50 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |






















