Wrap your space in warmth with the Malini Serena Natural Throw. Thick and cosy with a beautifully soft faux mohair feel, this 130x180cm throw features elegant fringing for a relaxed, inviting finish. A timeless accent piece, perfect for adding comfort and texture to neutral interiors.
✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Senera Throw - Natural
| Collection | Malini |
| Material | 100% Acrylic |
| Colour | Natural |
| Dimensions | (L) 180 cm x (W) 130 cm |
| Weight | 2.00 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 40 cm x (W) 30 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |
| Notes | Dry clean only |
$16.56
Original: $47.31
-65%Senera Throw - Natural—
$47.31
$16.56More Images

Senera Throw - Natural
| Collection | Malini |
| Material | 100% Acrylic |
| Colour | Natural |
| Dimensions | (L) 180 cm x (W) 130 cm |
| Weight | 2.00 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 40 cm x (W) 30 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |
| Notes | Dry clean only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection | Malini |
| Material | 100% Acrylic |
| Colour | Natural |
| Dimensions | (L) 180 cm x (W) 130 cm |
| Weight | 2.00 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 40 cm x (W) 30 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |
| Notes | Dry clean only |











